Promocje
Narożnik dziecięcy  Kolekcja Sowy
Narożnik dziecięcy Kolekcja Sowy
389,00 zł 369,00 zł
szt.
Meblościanka FOLK
Meblościanka FOLK
639,00 zł 559,00 zł
szt.
Narożnik SALSA
Narożnik SALSA
1 989,00 zł 1 789,00 zł
szt.
Fotel Finka Kratka
Fotel Finka Kratka
289,00 zł 249,00 zł
szt.
Producenci
Koszty dostawy

Koszty dostawy zawarte są już w cenie mebli na naszym sklepie, w związku z tym, nie poniosą Państwo dodatkowych opłat za dostawę. Wszystkie ceny widoczne przy produktach zawierają już cenę dostawy.

 

Meble wysyłamy firmą transportową, zajmującą się przewozem mebli, bądź własnym transportem!

 Czas realizacji podany na aukcji jest czasem łącznym z dostawą. Meble po przekazaniu do dostawy, zazwyczaj dostarczane są w ciągu 5 dni roboczych.

 Nasze produkty wysyłane są naszym transportem bądź firmą transportową ColmarTrans, która specjalizuje się w dostawie mebli.

Ze względu na wagę oraz wielkość większości mebli, kierowcy nie zapewniają wnoszenia zakupionego towaru do domu/mieszkania.

 

Zamówione u nas meble staramy się wysyłać w jak najkrótszym czasie. Jednak nie zawsze jest to możliwe, z tego względu, że niektóre meble robione są pod zamówienie, dlatego też na te właśnie produkty należy dłużej czekać. Przy każdym produkcie podany jest maksymalny czas zamówienia. Dla przykładu, jeśli czas realizacji wynosi 14 dni roboczych, jest to maksymalny czas w którym powinni Państwo otrzymać przesyłkę, zazwyczaj trwa to krócej.

 

 

Przy chęci zamówienia większej ilości mebli bądź przy zamówieniach hurtowych, prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia korzystniejszych warunków transakcji. 

 

E-mail: kontakt@inferno-meble.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe